DEKORATİF SEPERATÖR

Dekoratif Seperatör Üretimi

Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan dekoratif seperatör, bulunduğu ortama, üstlendiği işleve göre yepyeni bir hava katıyor. İşlevselliğiyle ön plana çıkan bu ürün, dilediğiniz alanı ikiye bölebilirsiniz. Dilerseniz de dekorasyonunuza  farklı bir hava katması için kullanabilirsiniz. Dekoratif seperatör tek başına bile bulunduğu yerin havasını değiştirebilir. Bu ürünü evinde kullananlara sağladığı en büyük avantaj, açık mutfak ya da salonlarda yemekle oturma bölümünü birbirinden ayırarak iki farklı alan yaratmasıdır. Böylece hem alandan tasarruf edersiniz hem de evinizin dekorasyonunuzu biraz daha hareketlendirmiş olursunuz. Alanında lider olan Adelna firmasının bünyesinde barındırdığı dekoratif seperatör modelleri arasından dilerseniz evinize dilerseniz de iş yerinize en uygun olan modeli bulabilirsiniz.

Seperatörlerin ev veya ofis dekorasyonundaki yerini anlatmadan önce ‘seperatör nedir?’ sorusunu cevaplamak gerekiyor. Seperatörün dilimizdeki karşılığı ‘ayırıcı, ayrıştırıcı’dır. Yatak odanızın bir bölümünü seperatörle ayırarak kendinize giyinme alanı yaratabilir, oturma odasından bir alan ayırarak kendinize yemek odası oluşturabilirsiniz. Sadece evlerde değil, ofislerde de kullanılabilen dekoratif seperatör, alandan tasarruf etmek isteyenler için son derece işlevsel bir üründür. Ofis dekoratif raf sehpa ile birlikte uyumlu bir tasarıma sahip dekoratif seperatör seçtiğiniz takdirde, iş yerinizdeki gereksiz büyük alanları daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bunları yaparken de çalışanlarınızın dikkatini dağıtmadan verimi yükseltebilirsiniz.

Dekoratif seperatörler iş yerlerinde alandan tasarruf etmek için evlerde ise daha çok dekorasyonu desteklemek amacıyla kullanılıyor. Evinize bambaşka bir soluk getirecek olan dekoratif seperatör modelini uygun fiyatlarla Adelna’da bulabilirsiniz. Dekoratif seperatörler de kendi içlerinde farklı modellere ayrılıyor. Örneğin; raflı bir seperatör aldığınız takdirde kitaplarınızı, filmlerinizi bu raflara yerleştirebilir veya seperatörü TV ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Birden fazla özelliğiyle son derece işlevsel olan dekoratif seperatörlerin tek ortak noktası ise konulduğu alana yepyeni bir soluk getirmesidir. Dekoratif seperatörler tercihe göre metalden, ahşaptan, camdan, pleksiden vb. maddelerden imal ediliyor. Eğer siz de evinizin veya ofisinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız ve değişikliğe gitmek istiyorsanız veya büyük bir alanı bölerek yeni bir odaya ihtiyaç duyuyorsanız, dekoratif seperatöler tam size göre.

Leave a Reply