Kurumsal - Adelna
124
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-124,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kurumsal

Adelna, WCM Group’un mimari tasarım, dekorasyon ve açık hava reklamcılığı alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Öncelikli hedefi nitelikli projelere imza atmak olan Adelna, tüm çalışmalarında müşteri beklentilerini, hayat tarzını ve sosyolojik yapısını değerlendirmekte, ilhamını ve yaratıcılığını fonksiyonel ve estetik tasarımlarında kişiselleştirerek, sunmaktadır.

 

Bugüne kadar yürütmüş olduğu projelerden edinmiş olduğu tecrübeleri, insana, doğaya ve hayata saygı duyan bir farkındalıkla birleştiren Adelna, tasarımlarını kendi bünyesinde yer alan üretim tesislerinde, üretimin her aşamasına hâkim bir süreçle, hayata geçirmektedir.

 

Zamandan bağımsız,  modern ve tasarım odaklı bir marka olan Adelna, yürütmüş olduğu butik projeler sonucunda; zamansız klasikler niteliğinde, özel tasarımlara imza atmaktadır.

 

Yaşam sanatının stil algoritmasını, değişen ve dönüşen ihtiyaç ve beklentileri; sahip olduğu bilgi, tecrübe, hayal gücü ve yaratıcılıkla en doğru malzeme, doku ve renklerle buluşturan Adelna, kendi çizgisinde, özgün tasarımlar sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Mesleki bilimsel disiplini, sanatsal bakış açısıyla sentezleyerek; işlevsel, özgün ve estetik tasarımlarıyla, yaşam alanlarına kimlik kazandıran, ekonomikliği temin eden, dinamik ve gelişme içinde olan bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Tüketicilerinin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında mimari ürünler tasarlamak.