Dekoratif Seperatör Üretimi

Markamızın Tasarım ve üretimini üstlendiği ve Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan modern seperatör, modelleri bulunduğu ortama, üstlendiği işleve göre yepyeni bir hava katıyor. İşlevselliğiyle ön plana çıkan bu ürün, dilediğiniz alanı ikiye bölebilirsiniz. Dilerseniz de dekorasyonunuza  farklı bir hava katması için kullanabilirsiniz. Dekoratif panel modelleri tek başına bile bulunduğu yerin havasını değiştirebilir. Bu ürünü evinde kullananlara sağladığı en büyük avantaj, açık mutfak ya da salonlarda yemekle oturma bölümünü birbirinden ayırarak iki farklı alan yaratmasıdır. Böylece hem alandan tasarruf edersiniz hem de evinizin dekorasyonunuzu biraz daha hareketlendirmiş olursunuz. Alanında lider olan Adelna firmasının bünyesinde barındırdığı tasarım panel modelleri arasından dilerseniz evinize dilerseniz de iş yerinize en uygun olan modeli bulabilirsiniz.

Seperatörlerin ev veya ofis dekorasyonundaki yerini anlatmadan önce ‘seperatör nedir?’ sorusunu cevaplamak gerekiyor. Seperatörün dilimizdeki karşılığı ‘ayırıcı, ayrıştırıcı’dır. Yatak odanızın bir bölümünü panel ile ayırarak kendinize giyinme alanı yaratabilir, oturma odasından bir alan ayırarak kendinize yemek odası oluşturabilirsiniz. Sadece evlerde değil, ofislerde de kullanılabilen  alandan tasarruf etmek isteyenler için son derece işlevsel bir üründür. Ofis dekoratif raf sehpa ile birlikte uyumlu bir tasarıma sahip  seperatör seçtiğiniz takdirde, iş yerinizdeki gereksiz büyük alanları daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bunları yaparken de çalışanlarınızın dikkatini dağıtmadan verimi yükseltebilirsiniz.

iş yerlerinde alandan tasarruf etmek için evlerde ise daha çok dekorasyonu desteklemek amacıyla kullanılıyor. Evinize bambaşka bir soluk getirecek olan  modellerimizi  uygun fiyatlarla Adelna’da bulabilirsiniz. metal seperatör de kendi içlerinde farklı modellere ayrılıyor. Örneğin; raflı bir model aldığınız takdirde kitaplarınızı, filmlerinizi bu raflara yerleştirebilir veya TV ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Birden fazla özelliğiyle son derece işlevsel olan dekoratif paneller tek ortak noktası ise konulduğu alana yepyeni bir soluk getirmesidir. Dekoratif panel / ayırıcılar tercihe göre metalden, ahşaptan, camdan, pleksiden vb. maddelerden imal ediliyor.

SEPERETÖR MODELLERİ